29. wrzesień 2014
DRUGI SEZON NIEZWYKŁYCH PRZYGÓD SINGLI I SINGIELEK, WALCZĄCYCH O MILION DOLARÓW W PROGRAMIE DOPASOWANI JUŻ W PAŹDZNIERNIKU W MTV POLSKA!

DRUGI SEZON NIEZWYKŁYCH PRZYGÓD SINGLI I SINGIELEK, WALCZĄCYCH O MILION DOLARÓW W PROGRAMIE DOPASOWANI JUŻ W PAŹDZNIERNIKU W MTV POLSKA!

W drugim sezonie jest jeszcze więcej dylematów i niespodziewanych zwrotów akcji. Nagrodą w programie jest nie tylko odnalezienie miłości, ale również milion dolarów. Kto będzie tym szczęśliwcem tym razem? Fani dowiedzą się już w październiku w MTV Polska.

Dopasowani to program dokumentalny prezentujący historię mężczyzn i kobiet, których zadaniem jest znalezienie życiowych towarzyszów. Wszyscy mieszkają w domu w Puerto Rico, a każdy ich ruch rejestrowany jest przez kamery. Mimo, że zadanie związane jest z romantyczną miłością, zasady są ściśle określone, a proces dopasowania oparty jest na algorytmie. Dziesięć kobiet, dziesięciu mężczyzn, dziesięć tygodni i dziesięciu potencjalnych partnerów. Jeśli bohaterowie w tym czasie znajdą swoje ideały, wygrają milion dolarów.

W drugim sezonie widzowie ponownie będą mogli śledzić wzloty i upadki wszystkich osób, próbujących się dopasować. Wiadomo już, że podążanie za głosem serca to nie wszystko w poszukiwaniach drugiej połówki. Po drodze, bohaterowie będą musieli sprostać domowym dramatom, a także wybierać zgodnie z ustalonym wcześniej algorytmem.

Oprócz premiery drugiego sezonu, na fanów czeka specjalny odcinek, w którym spotkają się wszyscy uczestnicy pierwszej serii Dopasowanych. Widzowie dowiedzą się, co u nich słychać, które związki przetrwały, a którym się nie udało. Co więcej, będzie też okazja do świętowania razem z Ethanem i Amber, ponieważ wkrótce zostaną rodzicami. To wszystko już w październiku w MTV Polska.

Premiera: wtorek, 7 października, godz. 19:10
Emisja: wtorki, godz. 19:10