16. październik 2014
CALVIN HARRIS ROZPALI PUBLICZNOŚĆ PODCZAS GALI  MTV EUROPE MUSIC AWARDS 2014! TEGO WIECZORU ZAGRAJĄ TAKŻE ROYAL BLOOD, KIESZA I CHARLI XCX!

CALVIN HARRIS ROZPALI PUBLICZNOŚĆ PODCZAS GALI MTV EUROPE MUSIC AWARDS 2014! TEGO WIECZORU ZAGRAJĄ TAKŻE ROYAL BLOOD, KIESZA I CHARLI XCX!

Przyszedł czas na kolejne informacje związane z MTV Europe Music Awards 2014! Dlatego MTV ogłasza kolejne gwiazdy, które wystąpią podczas gali. Obok Calvina Harrisa będą to: objawienie sceny rockowej Royal Blood, Kiesza oraz Charli XCX.

Gwiazdy podzieliły się tą nowiną na Facebook’u i Twitterze. – Nie mogę się doczekać, żeby w Szkocji złamać wszystkie zasady, haha, będzie naprawdę dziko! – powiedziała Charli XCX. – To dla mnie wielkie przeżycie, że będę mogła wystąpić podczas MTV EMA, obok tak wspaniałych artystów. Jestem bardzo podekscytowana, bo to będzie wieczór pełen energii! - napisała Kiesza.
Calvin Harris nominowany jest w kategorii Najlepszy Wykonawca Muzyki Elektronicznej, piosenkarka pop Kiesza w kategorii Najlepszy Nowy Wykonawca, Najlepsze Video i MTV Push,
a Charli XCX w MTV Push oraz Najlepszy Nowy Wykonawca.
Tegoroczną galę MTV EMA, która odbędzie się w SSE Hydro w Glasgow, poprowadzi Nicki Minaj, która również na niej wystąpi. Wcześniej MTV ogłosiło, że tego wieczoru wystąpią także Ariana Grande i Ed Sheeran. Tegoroczną nagrodę Global Icon dostanie Ozzy Osbourne. Fani wciąż mogą głosować na swoich faworytów na stronie www.mtvema.com. Głosowanie potrwa do 8 listopada, do godz. 12:00.
Gala MTV EMA, co roku skupia gwiazdy z różnych krajów, reprezentujące różne gatunki muzyczne oraz fanów muzyki z całego świata na jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu, dostarczając niezapomnianych wrażeń i emocji!

Transmisja z wręczenia nagród MTV EMA 2014 na żywo, prosto z Glasgow w niedzielę, 9 listopada o godzinie 21: 00, tylko na kanale MTV.