02. październik 2014
ARIANA GRANDE I ED SHEERAN WYSTĄPIĄ PODCZAS  MTV EUROPE MUSIC AWARDS 2014!

ARIANA GRANDE I ED SHEERAN WYSTĄPIĄ PODCZAS MTV EUROPE MUSIC AWARDS 2014!

Znamy kolejne gwiazdy, które pojawią się na scenie MTV EMA 2014. Stacja ogłosiła, że do grona artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej gali, dąłączyli: najlepiej sprzedający się brytyjski wokalista, Ed Sheeran i supergwiazda pop – Ariana Grande.

Jako pierwszy informację tę ogłosił Sheeran, który w zamieszczonym na Facebook’u filmie, powiedział: - Wystąpię podczas MTV EMA w Glasgow! Słyszałem też o pewnej artystce, która również się tam pojawi… Ma kilka „problems” i trzyma się z raperami, to może być naprawdę „fancy”… - Również Grande potwierdziła swój udział postem na Facebook’u.

Nigdy nie byłem dość popularny w Europie, by stać częścią tego, teraz na reszcie jestem! Bądź z nami 9 listopada, to będzie spektakularne wydarzenie i odbędzie się w Glasgow… GLASGOW! – dodał Sheeran.

Jestem podekscytowana swoim występem podczas MTV EMA w Glasgow. Miałam niesamowity ubaw, relacjonując w internecie kulisy ubiegłorocznej gali. Dlatego z niecierpliwością czekam na swój występ na scenie w tym roku. I oczywiście, nie mogę się, by zobaczyć Nicki Minaj w roli prowadzącej! – powiedziała o swoim udziale na EMA Ariana Grande.

Po tym, jak zawładnęła sceną podczas MTV VMA 2014, Ariana zdobyła aż szcześć nominacji do tegorocznych EMA. Piosenkarka walczy o statuetki w kategoriach: Najlepsza Piosenka, Najlepszy Wykonawca Pop, Wokalistka Roku, Najlepszy Nowy Wykonawca, Najwięcej Fanów i Najlepszy Wykonawca w Serii MTV Push. Z koleii Ed Sheeran ma szansę na nagrody dla Wokalisty Roku oraz Najlepszego Artysty Brytyjskiego i Irlandziekiego.

Tegoroczną galę MTV EMA, która odbędzie się w SSE Hydro w Glasgow, poprowadzi Nicki Minaj. Fani wciąż mogą głosować na swoich faworytów na stronie www.mtvema.com. Głosowanie potrwa do 8 listopada, do godz. 12:00.

Gala MTV EMA, co roku skupia gwiazdy z różnych krajów, reprezentujące różne gatunki muzyczne oraz fanów muzyki z całego świata na jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu, dostarczając niezapomnianych wrażeń i emocji!

Transmisja z wręczenia nagród MTV EMA 2014 na żywo, prosto z Glasgow w niedzielę, 9 listopada o godzinie 21: 00, tylko na kanale MTV.