15. październik 2014
GENTLEMAN GOŚCIEM SPECJALNYM MTV EMA PRE-PARTY 2014!

GENTLEMAN GOŚCIEM SPECJALNYM MTV EMA PRE-PARTY 2014!

Gwiazdor reggae i dancehall rozgrzeje publiczność podczas imprezy w warszawskiej Soho Factory, 4 listopada. Tego samego dnia na polskim rynku ukaże się najnowszy krążek artysty, MTV Unplugged.

MTV Polska ogłosiło dziś gwiazdę specjalną tegorocznego MTV EMA Pre-Party. Na scenie, obok nominowanych do nagrody dla „Najlepszego Polskiego Artysty”, pojawi się Tilmann Otto, znany jako Gentleman. Podczas występu w Soho Factory, muzyk po raz pierwszy w Polsce wykona utwory z najnowszej płyty, Gentleman MTV Unplugged, która swoją premierę mieć będzie właśnie 4. listopada. Niemiecki artysta, jako pierwszy muzyk reggae w historii wziął udział w tym prestiżowym projekcie MTV. Zapis z 45-minutowego koncertu, podczas którego Gentlemana wspomagały takie gwiazdy, jak Milky Chance, Marlon Roudette czy Shaggy dostępny będzie w formatach CD i DVD.

MTV EMA Pre-Party odbędzie się w Polsce po raz drugi. Podczas gali wręczona zostanie statuetka dla „„Najlepszego Polskiego Artysty”. W tym roku o tytuł ten walczą: Grzegorz Hyży, Dawid Kwiatkowski, Jamal, Mrozu oraz Artur Rojek. Fani wciąż mogą głosować na swoich faworytów na stronie www.mtvema.com.

Za organizację MTV EMA Pre-Party 2014 oraz realizację telewizyjną ponownie odpowiadać będzie Agencja TVN, która przygotuje także kilkudziesięciominutową relację z tego wydarzenia. Będzie ona wyemitowana na antenie MTV Polska w dniu 9 listopada, tuż przed transmisją na żywo z gali MTV Europe Music Awards w Glasgow oraz dodatkowo - pod koniec listopada - na antenie TVN.

Tegoroczną galę MTV EMA, która odbędzie się w SSE Hydro w Glasgow, poprowadzi Nicki Minaj, która również na niej wystąpi. Dodatkowo, na scenie pojawią się Ariana Grande i Ed Sheeran. Fani wciąż mogą głosować na swoich faworytów na stronie www.mtvema.com.

Gala MTV EMA, co roku skupia gwiazdy z różnych krajów, reprezentujące różne gatunki muzyczne oraz fanów muzyki z całego świata na jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu, dostarczając niezapomnianych wrażeń i emocji!