06. październik 2014
GALA MTV EMA PRE-PARTY JUŻ 4 LISTOPADA W WARSZAWIE!

GALA MTV EMA PRE-PARTY JUŻ 4 LISTOPADA W WARSZAWIE!

MTV Polska przygotowało nie lada niespodziankę dla wszystkich fanów Europe Music Awards. Na kilka dni przed tym ważnym wydarzeniem, po raz drugi do Warszawy zawita „MTV EMA Pre-Party”, które odbędzie się już 4 listopada w Soho Factory!

Podczas gali, tak jak w zeszłym roku, zostanie wręczona nagroda dla zwycięzcy w kategorii „Najlepszy Polski Artysta 2014”. W tym roku walczą o nią: Grzegorz Hyży, Jamal, Mrozu oraz Artur Rojek oraz Dawid Kwiatkowski. Laureat będzie konkurował o tytuł „Najlepszego Europejskiego Artysty” podczas gali MTV EMA 2014, która w tym roku odbędzie się 9 listopada w Glasgow.

Za organizację gali „MTV EMA Pre-Party” oraz realizację telewizyjną ponownie odpowiadać będzie Agencja TVN, która przygotuje także kilkudziesięciominutową relację z tego wydarzenia. Będzie ona wyemitowana na antenie MTV Polska w dniu 9 listopada, tuż przed transmisją na żywo z gali MTV Europe Music Awards w Glasgow oraz dodatkowo - pod koniec listopada - na antenie TVN. Partnerem internetowym wydarzenia będzie, należący do TVN, portal VEEDO (www.veedo.pl), którego redakcja przygotuje materiały newsowe zapowiadające galę.

Ubiegłoroczna edycja Pre-Party, która odbyła się 30 października 2013 roku, była ważnym wydarzeniem na scenie muzycznej. Imprezę poprowadzili Patricia Kazadi i Tomek Torres, a wśród

zaproszonych gwiazd byli m.in. Kazik Staszewski, zespołyLemOn i Afromental, Honey, Radosław Majdan, Natalia Siwiec, Klaudia Gawor i Ada Szulc, a także celebryci - obsada serialu VIVA Polska „Miłość na bogato”, czy „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”. Gościem specjalnym MTV EMA Pre-Party 2013 był światowej sławy raper, Dizzee Rascal.

Tegoroczną galę MTV EMA, która odbędzie się w SSE Hydro w Glasgow, poprowadzi Nicki Minaj. Fani wciąż mogą głosować na swoich faworytów na stronie www.mtvema.com. Głosowanie potrwa do 8 listopada, do godz. 12:00.

Gala MTV EMA, co roku skupia gwiazdy z różnych krajów,reprezentujące różne gatunki muzyczne oraz fanów muzyki z całego świata na jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu, dostarczając niezapomnianych wrażeń i emocji!

Transmisja z wręczenia nagród MTV EMA 2014 na żywo, prosto z Glasgow w niedzielę, 9 listopada o godzinie 21: 00, tylko na kanale MTV.