07. październik 2014
 MTV CELEBRUJE 20 NAJLEPSZYCH MOMENTÓW  W HISTORII MTV EUROPE MUSIC AWARDS! ANI MOGĄ GŁOSOWAĆ NA SWÓJ ULUBIONY MOMENT NA TOP20.MTVEMA.COM

MTV CELEBRUJE 20 NAJLEPSZYCH MOMENTÓW W HISTORII MTV EUROPE MUSIC AWARDS! ANI MOGĄ GŁOSOWAĆ NA SWÓJ ULUBIONY MOMENT NA TOP20.MTVEMA.COM

Z okazji 20. rocznicy MTV EMA, stacja daje widzom możliwość wybrania najlepszych momentów w 20-letniej historii jednego z największych wydarzeń muzycznych na świecie.

Teraz fani mogą głosować na swój ulubiony moment na stronie top20.mtvema.com. które zostaną pokazane w specjalnym programie Your Top 20 Greatest EMA Moments.

Wśród najlepszych momentów znalazły się występy takich gwiazd, jak: Beyoncé, Katy Perry, Lady Gaga, U2, Kanye West, Taylor Swift, Robbie Williams, Madonna, Miley Cyrus, Justin Bieber, Amy Winehouse, Snoop Dogg, The Spice Girls i wielu, wielu innych.

Tegoroczną galę, która odbędzie się 9 listopada w SSE Hydro w Glasgow, poprowadzi światowej sławy gwiazda hip hop, Nicki Minaj. Na swoich ulubionych wykonawców, w tym na Najlepszego Polskiego Artystę, głosować można na stronie www.mtvema.com, do 8 listopada, do godz. 12:00.

Gala MTV EMA, co roku skupia w jednym miejscu gwiazdy z różnych krajów, reprezentujące różne gatunki muzyczne oraz fanów muzyki z całego świata na jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu, dostarczając niezapomnianych wrażeń i emocji!

Transmisja z wręczenia nagród MTV EMA 2014 na żywo, prosto z Glasgow, w niedzielę 9 listopada o godzinie 21: 00, tylko w MTV.