23. październik 2014
DAWID KWIATKOWSKI NAJLEPSZYM POLSKIM ARTYSTĄ MTV EMA 2014!

DAWID KWIATKOWSKI NAJLEPSZYM POLSKIM ARTYSTĄ MTV EMA 2014!

Znamy już wyniki głosowania MTV EMA 2014 w kategorii Najlepszy Polski Artysta. Zwycięzca, Dawid Kwiatkowski odbierze statuetkę podczas MTV EMA Pre-Party 2014, którą poprowadzą Kasia Kępka i Wojciech „Łozo” Łozowski.

Zwyciężając, Dawid Kwiatkowski zdobył szansę na nominację w kategorii „Najlepszy Artysta Światowy”. Już dziś, na stronie www.mtvema.com startuje głosowanie, w którym spośród zwycięzców lokalnych wybranych zostanie 10 osób, które powalczą o ten tytuł. Głosowanie potrwa do 29 października, a „Najlepszy Artysta Światowy” zostanie ogłoszony podczas gali MTV EMA 2014 w Glasgow.

Pamiętam jak rok temu stałem pod sceną na gali MTV EMA i marzyłem o tym, by znaleźć się na niej w przyszłym roku ze statuetką MTV w rękach. Udało się! – powiedział szczęśliwy zwycięzca. -Udało się dzięki moim fanom, ich wsparciu, dzięki mojej ciężkiej pracy oraz temu, że wierzyłem w marzenia i cele, które sobie postawiłem. Teraz, gdy to ja zostałem wybrany, aby reprezentować Polskę, czuję jeszcze większą presję, ale wiem, że z moimi fanami damy radę w następnych głosowaniach. Tym razem w Europie i na świecie! – dodał.

Swoją statuetkę, Dawid odbierze 4 listopada w warszawskim Soho Factory podczas MTV EMA Pre-Party, które poprowadzą Kasia Kępka Wojciech „Łozo” Łozowski. Tego wieczoru, Kwiatkowski wystąpi nie tylko, jako artysta, ale i digital host, relacjonując galę na profilach MTV Polska, na Twitterze i Instagramie.
Tegoroczną galę MTV EMA, która odbędzie się w SSE Hydro w Glasgow, poprowadzi Nicki Minaj, która również na niej wystąpi. Wcześniej MTV ogłosiło, że tego wieczoru wystąpią także Ariana Grande i Ed Sheeran, Kiesza, Royal Blood oraz Charli XCX. Nagrodę Global Icon dostanie Ozzy Osbourne. Fani wciąż mogą głosować na swoich faworytów na stronie www.mtvema.com. Głosowanie potrwa do 8 listopada, do godz. 12:00.
Gala MTV EMA, co roku skupia gwiazdy z różnych krajów, reprezentujące różne gatunki muzyczne oraz fanów muzyki z całego świata na jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu, dostarczając niezapomnianych wrażeń i emocji!
Transmisja z wręczenia nagród MTV EMA 2014 na żywo, prosto z Glasgow w niedzielę, 9 listopada o godzinie 21:00, na kanale MTV.