24. październik 2014
MTV PREZENTUJE OFICJANĄ ZAPOWIEDŹ EUROPE MUSIC AWARDS 2014   Z NICKI MINAJ W ROLI GŁÓWNEJ!

MTV PREZENTUJE OFICJANĄ ZAPOWIEDŹ EUROPE MUSIC AWARDS 2014 Z NICKI MINAJ W ROLI GŁÓWNEJ!

Stacja MTV przygotowała kolejną niespodziankę dla swoich fanów. Już dziś można zobaczyć oficjalną video zapowiedź MTV EMA 2014, w której występuje sama prowadząca, Nicki Minaj.

W filmiku Nicki Minaj, dzięki swoim wybitnym staraniom jako prowadząca MTV EMA 2014, osiąga światowa dominację. Niczego nieświadoma gwiazda budzi się dzień po gali, uświadamiając sobie, że jej wizerunek pojawia się dosłownie wszędzie: w tytułach artykułów, grach video, na billboardach, a nawet na opakowaniach rosyjskich produktów do prania. Jej fani zamawiają „Podwójnego Nicki burgera”, a jej fryzury są inspiracją dla innych. Co najważniejsze, nawet MTV zmieniło nazwę na „Nicki Television”! Aby zobaczyć film należy odwiedzić oficjalny Instagramowy profil gwiazdy lub wejść na press.mtvema.com.
Tegoroczną galę MTV EMA, która odbędzie się w SSE Hydro w Glasgow, poprowadzi Nicki Minaj, która również na niej wystąpi. Wcześniej MTV ogłosiło, że tego wieczoru wystąpią także Ariana Grande i Ed Sheeran, Kiesza, Royal Blood oraz Charli XCX. Nagrodę Global Icon dostanie Ozzy Osbourne. Fani wciąż mogą głosować na swoich faworytów na stronie www.mtvema.com. Głosowanie potrwa do 8 listopada, do godz. 12:00.
Gala MTV EMA, co roku skupia gwiazdy z różnych krajów, reprezentujące różne gatunki muzyczne oraz fanów muzyki z całego świata na jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu, dostarczając niezapomnianych wrażeń i emocji!
Transmisja z wręczenia nagród MTV EMA 2014 na żywo, prosto z Glasgow w niedzielę, 9 listopada o godzinie 21: 00, tylko na kanale MTV.