08. listopad 2014
ALICIA KEYS WYSTĄPI NA MTV EMA 2014!

ALICIA KEYS WYSTĄPI NA MTV EMA 2014!

MTV ogłasza kolejnego artystę, który zagra podczas MTV EMA 2014. Na scenie wystąpi Alicia Keys! Wśród prezenterów zobaczymy m.in. Slasha, Davida Hasselhoffa czy Afrojacka.

15-krotna zdobywczyni nagród Grammy, Alicia Keys wystąpi na scenie podczas MTV EMA 2014! To jednak nie wszystko! Podczas gali, w roli prezenterów, pojawią się Slash, Afrojack, David Hasselhoff, Jordan Dunn, wrestlerki Bella Twins oraz Redfoo.
- Szalenie się cieszę, że będę mogła wystąpić na scenie podczas gali MTV EMA 2014 – powiedziała Alicia Keys.
Jednocześnie MTV informuje, że na gali nie wystąpi wcześniej zapowiadany Calvin Harris.
„Z głębokim żalem musimy zawiadomić, że z powodu choroby Calvin Harris nie wystąpi na gali MTV EMA 2014. W związku z tą wiadomością artysta przesyła wszystkim swoim fanom szczere przeprosiny”
Tegoroczną galę MTV EMA, która odbędzie się w SSE Hydro w Glasgow, poprowadzi Nicki Minaj, która również na niej wystąpi. Wcześniej MTV ogłosiło, że tego wieczoru wystąpią także U2, Enrique Iglesias, Ariana Grande, Ed Sheeran, Kiesza, Royal Blood oraz Charli XCX. Nagrodę Global Icon dostanie Ozzy Osbourne.
Gala MTV EMA, co roku skupia gwiazdy z różnych krajów, reprezentujące różne gatunki muzyczne oraz fanów muzyki z całego świata na jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu, dostarczając niezapomnianych wrażeń i emocji!