04. listopad 2014
JUŻ DZIŚ MTV EMA PRE-PARTY 2014!

JUŻ DZIŚ MTV EMA PRE-PARTY 2014!

To już dziś! W warszawskim Soho Factory odbędzie się jedna z najgorętszych imprez tego roku – MTV EMA Pre-Party 2014!

Relacja z niej zostanie wyemitowana na antenie MTV Polska tuż przed transmisją na żywo z gali EMA 2014, czyli w najbliższą niedzielę, 9 listopada o godzinie 19:00.

Szykuje się wieczór pełen emocji! Na scenie wystąpią Grzegorz Hyży, Mrozu, Artur Rojek oraz Dawid Kwiatkowski, który odbierze statuetkę dla Najlepszego Polskiego Artysty MTV EMA. Gwiazdą wieczoru będzie muzyk reggae, Gentleman. Artysta po raz pierwszy wykona utwory z najnowszej płyty Gentleman MTV Unplugged, która swoją światową premierę będzie miała właśnie jutro. Imprezę Pre-Party poprowadzi Kasia Kępka oraz Wojciech „Łozo” Łozowski. To jednak nie koniec niespodzianek. Oprócz występujących artystów, na gali pojawi się wielu znanych gości, m. in. cała ekipa hitowego programu MTV, Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy! Takiej imprezy nie można przegapić!

Przy okazji warto też przypomnieć, że cały czas trwa głosowanie w kategorii Najlepszy Artysta Światowy. Nagrodę ma szansę zgarnąć Dawid Kwiatkowski, który dostał się do finałowej dziesiątki. Aby zagłosować na swojego ulubionego artystę wystarczy wejść na stronę mtvema.com. Zwycięzca zostanie ogłoszony 9 listopada w Glasgow podczas MTV EMA 2014.