07. listopad 2014
U2 WYSTĄPI NA MTV EMA 2014!

U2 WYSTĄPI NA MTV EMA 2014!

Przyszedł czas aby ogłosić kolejną gwiazdę gali MTV EMA 2014. Już 9 listopada na scenie w SSE Hydro w Glasgow zagra kultowy zespół U2! Transmisja z wręczenia nagród na żywo, prosto z Glasgow w niedzielę, 9 listopada o godzinie 21:00, na kanale MTV.

U2, jeden z najważniejszych i najlepszych zespołów rockowych w historii, powraca na scenę MTV. To będzie już czwarty występ grupy na gali MTV EMA. Do tej pory mogliśmy ich zobaczyć w Rotterdamie (1997 r.), w Sztokholmie (2000 r.) oraz w Berlinie (2009 r.).
Tegoroczną galę MTV EMA, która odbędzie się w SSE Hydro w Glasgow, poprowadzi Nicki Minaj, która również na niej wystąpi. Wcześniej MTV ogłosiło, że tego wieczoru wystąpią także Enrique Iglesias, Ariana Grande, Ed Sheeran, Kiesza, Royal Blood oraz Charli XCX. Nagrodę Global Icon dostanie Ozzy Osbourne. Fani wciąż mogą głosować na swoich faworytów na stronie www.mtvema.com. Głosowanie potrwa do 8 listopada, do godz. 12:00.
Gala MTV EMA, co roku skupia gwiazdy z różnych krajów, reprezentujące różne gatunki muzyczne oraz fanów muzyki z całego świata na jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu, dostarczając niezapomnianych wrażeń i emocji!