14. styczeń 2015
GORĄCY STYCZEŃ W MTV POLSKA!

GORĄCY STYCZEŃ W MTV POLSKA!

Na dobry początek roku stacja MTV przygotowała dla swoich widzów kilka wyjątkowych premier. Wielbiciele Nicki Minaj będą mieli okazję bliżej poznać swoją idolkę dzięki dokumentowi Nicki Minaj: My Time Again. Z kolei dla fanów Eda Sheerana specjalny odcinek Storytellers z udziałem wokalisty. Ponadto, już 1. lutego wystartuje drugi sezon Ex na plaży. To wszystko i jeszcze więcej, tylko w MTV!

NICKI MINAJ: MY TIME AGAIN
Przyjrzyjcie się bliżej życiu najpopularniejszej raperki w dokumencie Nicki Minaj: My Time Again. Nicki wydała niedawno nowy album The Pinkprint, w którym porusza wiele tematów tabu. W specjalnie przygotowanym dla MTV dokumencie pokaże nam swoją, nieznaną dotąd stronę. Warto włączyć MTV już 20. stycznia o 22:00.

Premiera: wtorek, 20 stycznia, godz. 22:00.

STORYTELLERS: ED SHEERAN
Nie lada gratka dla wszystkich fanów Eda Sheerana! Specjalnie dla widów MTV, wokalista zagra na żywo z bardzo ważnego dla niego miejsca – klubu Whelan’s w Dublinie. To właśnie tam, artysta zobaczył koncert Damiena Rice’a, który zainspirował go do napisania pierwszych piosenek. – To niesamowite móc zagrać koncert w miejscu, które tak wiele dla mnie znaczy. Zaledwie 11 czy 12 lat temu zobaczyłem Damiena grającego w Whelan’s i ta noc dosłownie zmieniła moje życie – komentuje Ed. Poza 30-minutowym koncertem w programie zobaczymy też ekskluzywny, bardzo osobisty wywiad z Sheeranem.
Premiera: wtorek, 27 stycznia godz. 20:00.

EX NA PLAŻY 2
Już 1 lutego na antenę MTV Polska wraca reality show Ex na plaży! Cztery kobiety, czterech mężczyzn, trzy wspólne tygodnie na rajskiej wyspie. Brzmi wspaniale, ale do czasu, kiedy zaczną pojawiać się tam niespodziewanie ich byli partnerzy, którzy będą chcieli mocno namieszać. Dodatkową niespodzianką dla widzów będzie udział najpopularniejszej i najczęściej rozstającej się pary MTV. Z morza wyłonią się gwiazdy reality show Ekipa z Newcastle, Charlotte i Gaz. Czy para wznowi swój uczuciowy rollercoaster? Czy może apetyczne ciała w bikini okażą się zbyt dużą pokusą dla największego podrywacza MTV? Z całą pewnością będzie iskrzyć!

Premiera: niedziela, 1 lutego, godz. 23:00
Emisja: niedziele, godz. 23:00

DOPASOWANI odcinek specjalny: Aftermatch Reunion Show
Drugi sezon Dopasowanych obfitował w ekstremalne przygody, wybuchowe kłótnie, zranione uczucia I płomienne romanse, jeszcze bardziej niż pierwsza edycja program. Specjalnie na zakończenie sezonu MTV przygotowało wyjątkowy odcinek. Uczestnicy spotkają się ponownie by wspólnie powspominać tę niezapomnianą przygodę.
Premiera: niedziela, 18 stycznia, godz. 19:00.