05. luty 2015
Nowy sezon Faking it na antenie MTV Polska

Nowy sezon Faking it na antenie MTV Polska

Już 8 lutego o godzinie 19:00 na antenie MTV Polska premiera drugiego sezonu ‘Faking it’, opowiadającego o przygodach Amy i Karmy. Przyjaciółki powracają ze zdwojoną siłą - odcinki emitowane będą podwójnie!

Po zaskakującym zakończeniu pierwszej serii, przyszła kolej na kolejną dawkę przygód dwóch najlepszych przyjaciółek, Karmy (Katie Stevens) i Amy (Rita Volk). Po wielu nieudanych próbach zaistnienia w świadomości znajomych ze szkoły, ktoś przez pomyłkę przykleił im łatkę lesbijek, co sprawiało, że dziewczyny zyskały status celebrytek. W nowym sezonie ich przyjaźń będzie wystawiona na poważną próbę. Karmy i Amy staną przed dylematem, który zmusza do wyjawienia prawdy lub utrzymywania jej w tajemnicy.

W drugim sezonie pojawi się gościnnie wiele gwiazd, w tym zespół Fifth Harmony oraz Laverne Cox, znana z dokumentu MTV Laverne Cox prezentuje: Słowo na T, Do obsady dołączy również Chloe Bridges z Pretty Little Liars i The Carrie Diaries, która wcieli się w rolę bogatej snobki Zity Cruz.

Jak potoczą się dalsze losy przyjaźni Karmy i Amy? Tego dowiemy się już w najbliższą niedzielę o godz. 19:00 tylko na MTV Polska.

Premiera: 8 luty, niedziela, godz. 19:00
Emisja: niedziele, godzina 19:00