24. luty 2015
“Brothers Green: EATS!” na antenie MTV!

“Brothers Green: EATS!” na antenie MTV!

To będzie prawdziwa muzyczno-kulinarna rewolucja! Już w krótce w MTV nowy program, „Brothers Green: EATS!”. Zobaczcie, jak się gotuje na Brooklynie.

Mike i Josh Greenfield to dwie gwiazdy Internetu zwerbowane przez MTV. Bracia zmodyfikowali tradycyjny model programu kulinarnego, chcąc gotować dla współczesnej publiczności, Millenialsów. Półgodzinne odcinki to szkice ulic Nowego Jorku i gotowanie w międzynarodowym stylu „przez ludzi, dla ludzi”. Epizodycznie w programie pojawiają się różni, niespodziewani goście.

„Program jest odpowiedzią na tradycyjny program kulinarny”- powiedział Bruce Gillmer, Executive Vice President of Talent and Music Programming/Events, Viacom International Media Networks (VIMN). “Mike i Josh to unikalny duet – wielcy pasjonaci, bardzo kreatywni, idealni dla publiczności MTV. Są zaradni, potrafią „zrobić coś z niczego”. Nasi widzowie będą ich kochać”- dodaje.

„Kawał czasu nie pracowałem z MTV” - powiedział Mike. - „Jesteśmy bardzo podekscytowani, że będziemy mieć możliwość podzielenia się tym, co udało nam się stworzyć w naszej kuchni. Inspiracje zbieraliśmy z całego świata, aby skomponować posiłki, które są absolutnie smaczne i niezwykle proste w przygotowaniu”.

„Nasze show będzie czymś, czego nikt nigdy wcześniej nie widział” – kontynuuje Josh. - „To idealne połączenie epickiego jedzenia, szybkich i prostych dań, które każdy może przygotować w domu. Będzie także muzyka z całego świata. Przyłączcie się do Brothers Green, aby przeżyć kulinarną, niekończącą się przygodę!”.

“Brothers green; EATS!” jest produkowane dla MTV przez Storyville Entertainment. Producentami wykonawczymi są: Betsy Schechter i Caroline Christophers (Storyville Entertainments) oraz Bruce Gillmer i Elyse Zaccaro (MTV International).