01. kwiecień 2015
Kevin Hart otrzyma nagrodę „Comedic Genius Award” z rąk Jimmiego Kimmela podczas „MTV Movie Awards 2015”

Kevin Hart otrzyma nagrodę „Comedic Genius Award” z rąk Jimmiego Kimmela podczas „MTV Movie Awards 2015”

MTV ogłosiło, że komik i aktor Kevin Hart otrzyma nagrodę „Comedic Genius Award” z rąk Jimmiego Kimmela podczas „MTV Movie Awards 2015”. Gala będzie transmitowana na żywo w nocy z 12 na 13 kwietnia od 2:00 tylko w MTV Polska.

Wręczona przez Jimmiego Kimmela nagroda będzie uhonorowaniem odważnego i sarkastycznego humoru Harta, którym komik podbił serca widzów w filmach i serialach ze swoim udziałem. Pierwszym laureatem nagrody „Comedic Genius Award” był Will Ferrell.

Hart zadebiutował podczas występu amatorów w klubie komediowym w Filadelfii i od razu wiedział, że tym chce się zajmować przez resztę życia. Odszedł z pracy w sklepie obuwniczym
i rozpoczął występy „na pełen etat”. W 2011 roku podczas trasy “Laugh At My Pain” Hart zapełnił cały Nokia Theater na dwie noce pod rząd i pobił tym samym rekord należący wcześniej do Eddiego Murphiego. Hart kontynuował tournee po kraju i po kolei zapełniał największe widownie. W branży filmowej odnosił równie duże sukcesy, był zaangażowany w powstanie takich hitów jak: „Prawdziwa jazda”, „Polowanie na dróżbów”, Myśl jak facet”, „Jeszcze dłuższe zaręczyny”, „Poznaj naszą rodzinkę”, „Nie wszystko złoto, co się świeci”, „Zgon na pogrzebie”, „Nadchodzi Polly” i „40-letni prawiczek”. Niewdano premierę miał jego najnowszyfilm – „Cienki Bolek” z Willem Ferrellem. Hart sprawdził się również w telewizji: jako producent w programie „Real Husbands of Hollywood” oraz jako roast master Justina Biebera, który dziś można obejżeć na antenie Comedy Central.

Gala MTV Movie Awards 2015 zapowiada się emocjonująco. Fani będą mieli okazję ujrzeć „pojedynek na gagi” pomiędzy Channingiem Tatumem i Chrisem Prattem a komikami Chrisem Rockiem i Kevinem Hartem w kategorii „Najlepszy Występ Komediowy”, starcie Rosario Dawson z Jasonem Sudeikisem, Jonahem Hillem i Sethem Rogenem o statuetkę dla „Najbardziej Zaskakującej Sceny”. Warta uwagi będzie też na pewno rywalizacja pomiędzy Meryl Streep a J.K. Simmonsem o tytuł „Najlepszego Czarnego Charakteru”. Zac Efron będzie bronić swego ubiegłorocznego trofeum dla „Najlepszego Występu z Gołą Klatą” przed piękną Kate Upton oraz bożyszczem nastolatek, Anselem Elgortem. Pozostali nominowani to między innymi: Reese Witherspoon, David Oyelowo, Scarlett Johansson, Eddie Redmayne, Jennifer Lawrence, Dylan O’Brien, Emma Stone, Chris Pratt, Shailene Woodley, Miles Teller, Jennifer Lopez, Chris Evans, Zoe Saldana, James Franco, Rosamund Pike, Bradley Cooper, Elizabeth Banks i wielu innych.

Gala „MTV Movie Awards 2015” po raz kolejny oficjalnie rozpocznie letni sezon filmowy, raz jeszcze gwarantując prześmieszny, zaskakujący i niezrównany show z udziałem ulubionych aktorów i muzyków. Podczas gali nagrodzone zostaną najlepsze ubiegłoroczne filmy oraz wybitna gra aktorska. Jednocześnie będziemy mieli szansę ujrzeć niepokazywane dotąd nigdzie urywki najgorętszych tytułów nadchodzącego sezonu. Transmisja telewizyjna z wydarzenia zostanie nadana w globalnej sieci MTV obejmującej ponad 60 kanałów i 200 platform cyfrowych, docierającej do ponad pół miliarda domów na całym świecie.

Oficjalnymi sponsorami „MTV Movie Awards 2015” są marki FIAT, GEICO®, Mtn Dew® Kickstart™, Taco Bell® oraz T-Mobile®.

Kevin Hart Comedian Genius Award promo: http://we.tl/Ggl6zGLEcR

Oglądaj MTV Movie Awards 2015 w nocy z 12 na 13 kwietnia:
Pre-Show MTV Movie Awards 2015: godz. 01:30
Gala MTV Movie Awards 2015: godz. 02:00