02. kwiecień 2015
Drugi odcinek „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” Już w niedzielę w MTV!

Drugi odcinek „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” Już w niedzielę w MTV!

Po szalonej domówce przyjdzie czas na ciężki poranek. Jednak ekipowiczom nie będzie dane leczyć kaca w spokoju. Drugi dzień w programie przyniesie wiele wrażeń. Co wydarzyło się w domu Warsaw Shore?

Pierwszy poranek w programie nie będzie należał do lekkich. Ekipowicze zmierzą się z kacem, niektórzy także moralnym… Odpoczynek po ciężkiej nocy przerwie im jednak wizyta nowego szefa, któremu nie spodoba się to co zastanie na miejscu. Damian będzie musiał chwycić za mop i odnaleźć wszystkie miejsca, które wieczorem postanowił „ochrzcić”.

Następnie, nieco bardziej rześcy ekipowicze udadzą się na kurs tańca. Dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, że w tej materii najlepiej poradzi sobie tancerka Magda. Z kolei totalnie oporny na rytm okaże się łamacz niewieścich serc, Paweł. Podryw na parkiecie raczej nie należy do jego specjalności…

Wieczorem przyjdzie czas na pierwsze wyjście w miasto. Będą tańce na barze, konkurs salsy i fanki w dużych ilościach. Wojtek postanowi pomóc „świeżakowi” i mianuje się jego skrzydłowym. Jednak ostatecznie ten wieczór Damian spędzi w towarzystwie Dużej Ani! Po szalonej imprezie ekipa wróci do domu w powiększonym składzie... Który z panów spędzi noc w towarzystwie Lukrecji? Tego dowiecie się już w tę niedzielę o 23:00 w MTV!

Nie możecie się doczekać niedzielnej premiery? Mamy dla Was dobrą wiadomość! Dzięki MTV PLAY już od dziś możecie przedpremierowo obejrzeć drugi odcinek „Warsaw Shore”! Dodatkowym bonusem jest pierwszy odcinek programu dostępny za darmo dla wszystkich! MTV PLAY znajdziecie na http://mtvplay.tv oraz w App Store, Google Play i Sklepie Windows Phone.

Emisja: niedziele, godzina 23:00.