09. kwiecień 2015
EKIPA Z NEWCASTLE” PO RAZ 10! JUŻ 12 KWIETNIA W MTV PREMIERA NAJNOWSZEJ SERII „GEORDIE SHORE”

EKIPA Z NEWCASTLE” PO RAZ 10! JUŻ 12 KWIETNIA W MTV PREMIERA NAJNOWSZEJ SERII „GEORDIE SHORE”

Najbardziej szaleni Brytyjczycy wracają na antenę MTV Polska w kolejnym sezonie ”Ekipy z Newcastle”! W domu zamieszka dwoje nowych uczestników, Chloe i Nathan. Jak przyjmie ich rodzina „Geordie Shore”? Tego dowiecie się już w niedzielę o 22:00, tylko w MTV!

Tęskniliście za cotygodniową dawką imprez w stylu „Geordie Shore”? Nie musicie dłużej czekać! Już w najbliższą niedzielę na antenę MTV powraca „Ekipa z Newcastle”. Ten sezon przyniesie wiele emocji! W programie nie zobaczymy dwójki uczestników, którzy byli członkami rodziny Geordie od pierwszego dnia, Vicky i Jamesa. Ich miejsca zajmą: zwariowana dziewiętnastolatka Chloe i pierwszy biseksualista w historii programu, Nathan. Ta dwójka jest gotowa na prawdziwe szaleństwo.
Przed nowymi uczestnikami stoi niełatwe zadanie. Będą musieli wkupić się w łaski prawdziwych gwiazd „Ekipy z Newcastle”: Holly, Scotta, Aarona, Marnie, Kyle oraz Charlotte i Gaza. Szykujcie się na istny chaos!
Premiera: 12 kwietnia, niedziela, godz. 22:00
Emisja: niedziele, godz. 22:00

Przypomnijmy, że niedawno dwóch członków „Ekipy z Newcastle” odwiedziło Polskę. Link do materiałów video: http://we.tl/20886OWNIC
Link do zdjęć: http://we.tl/hlRLPiZDRV