09. kwiecień 2015
Trzeci odcinek „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” Już w niedzielę w MTV!

Trzeci odcinek „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” Już w niedzielę w MTV!

To będzie odcinek pełen skrajnych emocji. Ktoś będzie walczyć z wyrzutami sumienia, kogoś rozpierać będzie duma. Jedni zaczną zmierzać ku pojednaniu, inni wkroczą na wojenną ścieżkę … Chcesz poznać szczegóły? Oglądaj „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, tyko w MTV!

Pierwsza impreza ekipy zaowocuje kilkoma urwanymi filmami. Damian będzie zachodził w głowę, kim jest dziewczyna, z którą się obudził i jak znaleźli się w bzykali. Jednak luki w pamięci nie przeszkodzą mu w radości z pierwszego „zaliczenia” w programie. Gorzej z brakiem wspomnień z poprzedniego wieczoru radzić będzie sobie Ania. Tajemniczy numer telefonu tylko pogorszy sprawę.

Ewelina i Mała będą musiały stawić się w pracy. Jak dziewczyny sprawdzą się w roli fryzjerek i czy wspólnie spędzony dzień pomoże w załagodzeniu konfliktu? W tym samym czasie Alan postanowi zniwelować skutki imprezowego trybu życia i zafunduje sobie trening. Z kolei Paweł i Damian zdecydują się dołączyć do dziewczyn i zadbać o wygląd swoich dłoni.

Pod koniec dnia w domu pojawi się boss Jacek i zaprosi ekpię do jednego ze swoich klubów. Początek wieczoru będzie bardzo udany. Jednak nie wszyscy będą bawić się równie dobrze. Próby wzbudzenia zazdrości w Ewelinie okażą się dla Pawła zgubne. Kłótnia pary zakończy się konfliktem w ekipie… Kto stanie po czyjej stronie? Oglądajcie „Warsaw Shore” w niedzielę o 23:00 w MTV!

Emisja: niedziele, godzina 23:00.