14. kwiecień 2015
KULINARNA REWOLUCJA W MTV POLSKA

KULINARNA REWOLUCJA W MTV POLSKA

PREMIERA „BROTHERS GREEN: EATS!” JUŻ 19 KWIETNIA O GODZ. 20.25

Czy kiedykolwiek chciałeś zrobić pizzę w czterech smakach lub kanapki z preclem i sznyclem? Jeśli tak, to trafiłeś w dobre miejsce, witamy w świecie Braci Green, którzy zaprosili ekipę MTV do swojego mieszkania w Nowym Jorku, gdzie przeprowadzają prawdziwą kuchenną rewolucję. Pomogą im w tym szalone przepisy i banalne kuchenne life hacki. Premiera „Brothers Green: EATS!” już 19 kwietnia o godz. 20.25 w MTV Polska.

Bracia Josh i Mike Greenfield będą wraz z widzami odkrywać kulinarny świat, tworząc nowe potrawy na bazie przepisów z Nowego Jorku i całego świata. Widzowie dowiedzą się jak w najprostszy sposób i z łatwo dostępnych składników przygotować szybkie, pożywne, a przede wszystkim tanie potrawy. Bracia wraz z kamerami odwiedzą również kulisy największych imprez muzycznych MTV. W programie pojawią się niespodziewani goście, znani ze szczytów list przebojów, tacy jak Ed Sheeran, Enrique Iglesias, Charli XCX i wielu innych.
Wcześniej Josh i Mike zaistnieli w internecie ze swoim kanałem kulinarnym na YouTube. Wypracowali swój unikalny styl gotowania, przygotowując smaczne, szybkie i tanie posiłki dla swoich znajomych ze studiów i z zespołu. MTV postanowiło połączyć ich wyjątkowe umiejętności i humor ze światem muzyki. Program braci Green zadebiutuje w lokalnych kanałach i platformach online MTV na całym świecie.
Format “Brothers Green: Eats!” jest produkowany dla MTV przez Storyville Entertainment. Producentami wykonawczymi są: Betsy Schechter i Caroline Christophers (Storyville Entertainments) oraz Bruce Gillmer i Elyse Zaccaro (MTV International).
Premiera: 19 kwietnia, niedziela, godz. 20:25
Emisja: niedziele, godz. 20:25