16. kwiecień 2015
GŁUCHE TELEFONY I KOŚCIELNE DZWONY  CODZIENNOŚĆ W STYLU „WARSAW SHORE”

GŁUCHE TELEFONY I KOŚCIELNE DZWONY CODZIENNOŚĆ W STYLU „WARSAW SHORE”

To będzie odcinek pełen refleksji. Ekipowicze postanowią nieco odpocząć od imprez i spędzić czas we własnym gronie. Spory zostaną zażegnane, mieszkanie posprzątane, a Magda i Alan wybiorą się na romantyczną kolację. Sielankę przerwie seria głuchych telefonów…. Oglądaj „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, w niedzielę w MTV!

Na dzień dobry Ania, Magda i Damian wskoczą do jacuzzi, gdzie wdadzą się w dyskusję na temat wysokiej samooceny „świeżaka”. Czy dziewczyny zgodzą się z chłopakiem w kwestii jego wyjątkowości, czy postanowią sprowadzić go na ziemię? Na koniec do towarzystwa dołączy goryl…

Poranne drinki w jacuzzi szybko przyniosą efekty. Magda i Damian polegną w swych łóżkach, podczas gdy reszta ekipy wybierze się na orlik, by spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu. Po powrocie postanowią sprawdzić łatwowierność „nowego” wmawiając mu, że wracają z cotygodniowej wizyty w kościele. Chłopak łyknie haczyk i zacznie planować spotkanie z księdzem.

Magda i Alan w końcu dostaną nagrodę za zwycięstwo w konkursie tańca. Para wybierze się na romantyczną kolację. Z kolei Pawel z Eweliną postanowią wyjaśnić nieporozumienia z poprzedniego wieczoru. Rozejm przypieczętują szybkim numerkiem na zgodę.

Późnym wieczorem ekipowiczów zaniepokoi seria głuchych telefonów. Zdenerwowanie dziewczyn podsyci gasnące co chwilę światło. Mała i Magda zaczną panikować.

To wszystko i jeszcze więcej już w najbliższą niedzielę o 23:00 w MTV!