30. kwiecień 2015
Świeżak znowu kilka, czyli jak zdobyć szacunek ekipy!

Świeżak znowu kilka, czyli jak zdobyć szacunek ekipy!

W najbliższą niedzielę dowiecie się między innymi: jaką karę dostanie Duża Ania za niestawienie się w pracy, co na aukcji wylicytuje Wojtek oraz jak Damian zasłuży na oficjalne przyjęcie do ekipy. Oglądajcie ”Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” już w niedzie

W najbliższą niedzielę dowiecie się między innymi: jaką karę dostanie Duża Ania za niestawienie się w pracy, co na aukcji wylicytuje Wojtek oraz jak Damian zasłuży na oficjalne przyjęcie do ekipy. Oglądajcie ”Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” już w niedzielę o 23:00 w MTV!

Kolejny poranek w domu „Warsaw Shore” będzie dla Magdy wyjątkowo ciężki. Dziewczynie doskwierać będzie kac oraz mętlik w głowie. Inna para, Ewelina i Paweł, odbędzie terapię, którą poprowadzi Duża Ania. Czy dojdzie do ostatecznego pojednania?

W domu pojawi się boss Jacek z wyjątkową niespodzianką. Ekipa zostanie zaproszona na galę „Blog roku”. Jednak nie będą mogli lansować się na ściance w pełnym składzie. Szef postanowi ukarać Anię za niestawienie się w pracy zakazem udziału w imprezie.

Po eleganckiej gali ekipowicze wybiorą się do jednego z warszawskich klubów, gdzie na podbój ruszy Damian. Jego starania okażą się owocne – kliker Świeżaka znowu pójdzie w ruch.

To wszystko i jeszcze więcej już w niedzielę o 23:00 tylko w MTV!

Emisja: niedziele, godzina 23:00.