14. maj 2015
NIETOPERZ W NATARCIU, CZYLI POWRÓT STIFLERA!

NIETOPERZ W NATARCIU, CZYLI POWRÓT STIFLERA!

Ósmy odcinek ”Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” to kolejna porcja szalonych imprez. Tym razem BOGOWIE IMPREZY zmierzą się z prawdziwym ogniem. Udowodnią także, że drzemie w nich artystyczna dusza… To trzeba zobaczyć! ”Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” w niedzielę o 23:00, tylko w MTV!

Ten odcinek przyniesie wiele emocji. Wojtka w końcu odwiedzi jego dziewczyna, Kornelia. Para nie będzie ukrywać radości i wzruszenia, ochoczo okazując sobie uczucia. Niestety ta niespodziewana wizyta okaże się bardzo krótka.

Źródłem ekscytacji dla ekipy będzie z kolei pokaz pięknych i wytatuowanych połykaczek ognia. Panowie będą zachwyceni, ale i Magda postanowi zmierzyć się z żywiołem. Z czasem impreza przeniesie się do domu, gdzie panowie postanowią zafundować zaproszonym koleżankom kąpiel w jacuzzi. Ich starania nie zostaną jednak docenione, co obudzi w Damianie Stiflera. Oj będzie się działo…

W tym odcinku ekipowicze będą także musieli odnaleźć w sobie artystyczną naturę malując obraz własnymi ciałami. Duża Ania i Damian wezmą sobie zadanie głęboko do serca. Z kolei Ewelina będzie w swoim żywiole podczas zadania aktorskiego. Jej starania spotkają się z uznaniem innych członków ekipy.

Na zakończenie kolejna impreza na mieście. Ta jednak okaże się nie wypałem, co Magda postanowi zrekompensować sobie alkoholem. Koniec końców wieczór zakończy w towarzystwie… ogórka.

Oglądaj „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” już w niedzielę o 23:00, tylko w MTV!

Emisja: niedziele, godzina 23:00.