28. sierpień 2015
WRÓĆ DO SZKOŁY RAZEM Z BOHATERAMI ULUBIONYCH SERIALI JUŻ 1 WRZEŚNIA NOWE ODCINKI „INNEJ” I „FAKING IT”!

WRÓĆ DO SZKOŁY RAZEM Z BOHATERAMI ULUBIONYCH SERIALI JUŻ 1 WRZEŚNIA NOWE ODCINKI „INNEJ” I „FAKING IT”!

Wakcje dobiegły końca. Dobra wiadomośc jest jednak taka, że wraz z wrześniem na antenę MTV Polska poworacają Wasze ulubione seriale. Już we wtorek nowe odcinki „Innej” i „Faking it”.

„Inna” sezon 5

Przyszedł czas na klasę maturalną! Jenna i jej przyjaciele zaczynają odczuwać, że ich wspólna nauka w Palos Hills High dobiega końca. Będzie bal absolwentów i rozdanie dyplomów. Wszyscy bohaterowie będą musieli ponosić coraz bardziej „dorosłe” konsekwencje swoich decyzji: przyjaźnie będą testowane do granic wytrzymałości, związki będą się rozpadać. W końcu, grupa przyjaciół będzie musiała się ze sobą pożegnać. Ten sezon będzie także kamieniem milowym w życiu uczuciowym głównej bohaterki. Dla Jenny i Matty’ego decyzja w byciu razem będzie coraz trudniejsza - w końcu niebawem każde z nich wyjedzie na studia. Czy ich związek ma senes? Tego dowiecie się w najnowszych odcinkach!

Premiera: 1 września, wtorek, godz. 19:00

„Faking it” sezon 2 cykl B

W tym sezonie Hester High staje na głowie, kiedy nowy dyrektor przybywa z misją przywrócenia porządku w szkole. W tym samym czasie Karma i Amy starają się odbudować swoja przyjaźń, która przeżywa kryzys od momentu gdy Karma dowiedziała się, że Amy spędziła noc z Liamem. Czy dziewczynom uda się puścić tę zdradę w niepamięć? Czy Karma kiedykolwiek wybaczy Liamowi? Odpowiedź w nowych odcinkach.

Premiera: 1 września, wtorek godz. 19:25