09. luty 2016
 PIĄTY SEZON „WARSAW SHORE – EKIPA Z WARSZAWY”  JUŻ OD 28 LUTEGO W MTV POLSKA

PIĄTY SEZON „WARSAW SHORE – EKIPA Z WARSZAWY” JUŻ OD 28 LUTEGO W MTV POLSKA

Nikt nie zna się na dobrych imprezach taj, jak oni! Specjaliści w dziedzinie dobrej zabawy powracają do MTV w piątym już sezonie! Jeżeli myślicie, że w ich wykonaniu widzieliście już wszystko, koniecznie włączcie MTV Polska 28 lutego o 23:00!

Stacja MTV ogłosiła datę premiery kolejnego sezonu hitowego programu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”. Tym razem eksperci od imprezowania podbiją Wrocław i pokażą, co to znaczy dobra zabawa.

W tym sezonie Ekipa uderzy we wzmocnionym składzie. Po tym, jak Alan zrezygnował z udziału w sezonie by skupić się na karierze sportowej, do Ekipy dołączyli Piotrek i Paweł – szaleni bliźniacy z Dolnego Śląska. Na czele listy ich zainteresowań są piękny kobiety i oczywiście szalone imprezy. Zawsze znajdą również czas na siłownię. Jak na braci przystało, Piotrek i Paweł zawsze się wspierają i dzielą się ze sobą wszystkim.

Ponadto, do programu wróci uwielbiana przez widzów „Warsaw Shore” Ewelina, która po burzliwym i emocjonującym sezonie trzecim, postanowiła zrobić sobie przerwę i poukładać sprawy sercowe. Tym razem, pełna nowej energii, pokaże wszystkim na co naprawdę ją stać! Tego nie można przegapić

Nowe przygody największych znawców imprezowania w Polsce, już od 28 lutego, tylko w MTV Polska!